Ε-class Διεθνών Οργανισμών / Διεθνούς Προστασίας Θεμελιωδών Δικαιωμάτων

Εν όψει της έναρξης του νέου ακαδημαϊκού έτους, παρακαλούνται οι φοιτητές/τριες του Ε’ εξαμήνου (και κάθε άλλος ενδιαφερόμενος ενεργός φοιτητής) να εγγραφούν στο e-class των μαθημάτων “Διεθνείς Οργανισμοί” & “Διεθνής Προστασία Θεμελιωδών Δικαιωμάτων”.

Στο e-class του εκάστοτε μαθήματος αναρτώνται όλες οι σχετικές πληροφορίες (ύλη, ανακοινώσεις, ppt διαλέξεων κλπ) καθώς και άλλο σχετικό υλικό και αποτελεί τη βασική πηγή ενημέρωσης για οτιδήποτε έχει σχέση με το μάθημα.

Η εγγραφή είναι ελεύθερη με τη χρήση αποκλειστικά των ιδρυματικών σας e-mails.

Σημειώνεται ότι όλοι οι χρήστες που ήταν εγγεγραμμένοι προ της 01/09/2024 θα διαγραφούν για τεχνικούς λόγους και, εφόσον ενδιαφέρονται, θα πρέπει να επανεγγραφούν.

Ο διδάσκων,

Βασίλης Γραμματίκας

Αναπλ. Καθηγητής

Ώρες επικοινωνίας (γραφείο) - χειμερινού εξαμήνου 24-25: Δευτέρα 17:00 - 18:00, Τρίτη 11:00 - 12:00, Τετάρτη 12:00 - 14:00 Είναι εφικτή η επικοινωνία και σε άλλες ώρες μετά από σχετική συνεννόηση στο e-mail του διδάσκοντα (bgramm@polsci.duth.gr)