Φόρτωση Εκδηλώσεις

« Όλες οι Εκδηλώσεις

• Αυτή η εκδήλωση έχει τελειώσει.

08/12/2022 @ 6:00 μμ - 10:00 μμ

Δωρεάν

Στο πλαίσιο της εξωστρέφειας του τμήματος Πολιτικής Επιστήμης και της ενδυνάμωσης των συνεργασιών μεταξύ ερευνητικών δομών των πανεπιστημιακών ιδρυμάτων το Εργαστήριο Γεωπολιτικών Αναλύσεων του Τμήματος Πολιτικής Επιστήμης του Δημοκριτείου Πανεπιστημίου Θράκης από κοινού με το Interdisciplinary Research Center for Energy του Ευρωπαϊκού Πανεπιστημίου Κύπρου διοργανώνουν ημερίδα με θέμα:

«Οι Ελληνοτουρκικές σχέσεις και η Ανατολική Μεσόγειος ως πεδίο ενεργειακών κρίσεων και ευκαιριών»

την Πέμπτη στις 8 Δεκεμβρίου 2022, ώρα 18:00 στην κεντρική αίθουσα τελετών του Δικηγορικού Συλλόγου Αθηνών

Η εκδήλωση θα καλυφθεί ζωντανά από το κανάλι του Δικηγορικού Συλλόγου Αθηνών στο YouTube.

Ο Διευθυντής του Εργαστηρίου

Β. Γραμματίκας