5.10.20 Ανακοίνωση σχετικά με τη διδασκαλία των μαθημάτων του Β. Γραμματίκα

Ανακοινώνεται στους φοιτητές ότι για το τρέχον εξάμηνο η διδασκαλία των μαθημάτων του Επικ. Καθηγητή Β. Γραμματίκα Διεθνείς Οργανισμοί & Διεθνής Προστασία Θεμελιωδών Δικαιωμάτων (Ε΄εξ.) θα πραγματοποιηθεί εξ’ αποστάσεως με τη χρήση της ψηφιακής πλατφόρμας skype for business.

Η διδασκαλία θα ξεκινήσει στις 13/10, προκειμένου οι φοιτητές να έχουν το χρονικό περιθώριο να εγγραφούν στο e-class  και να ενημερωθούν για τους συνδέσμους (Links) των διαδικτυακών μαθημάτων, καθώς και να έχουν πρόσβαση στο υλικό τους.

Παρακαλούνται οι φοιτητές/τριες να εγγραφούν χρησιμοποιώντας τον ιδρυματικό τους λογαριασμό (……@polsci.duth.gr) προκειμένου να μην προκύψουν μελλοντικά θέματα προσβασιμότητας στο e-class και το υλικό του μαθήματος.