Ανακοίνωση Β. Γραμματίκα σχετικά με εξέταση νοσησάντων

Μετά την ανακοίνωση του ΥΠΑΙΘ σχετικά με την εξέταση φοιτητών/τριων που κατά την ημέρα της κανονικής εξέτασης θα έχουν νοσήσει και στη συνέχεια πρέπει να υποβληθούν σε καραντίνα, ανακοινώνεται ότι η εξέταση για τους φοιτητές αυτούς σε όλα τα μαθήματα του διδάσκοντα Β. Γραμματίκα θα γίνει την Τετάρτη 6/7 και ώρα 18:00-21:00.

Προκειμένου κάποιος φοιτητής/τρια που νόσησε να δικαιούται την εξέταση αυτή θα πρέπει:

(α) να ενημερώσει άμεσα τη γραμματεία μέσω e-mail για την αδυναμία του/της να εξεταστεί (και σε κάθε περίπτωση προ της διεξαγωγής της εξέτασης του μαθήματος)

(β) να προσκομίσει κατά την ειδική εξέταση το έγγραφο (από το gov.gr) που πιστοποιεί τη νόσησή του.

Ο διδάσκων

Βασίλειος Γραμματίκας

Έγγραφο ΥΠΑΙΘ: https://polsci.duth.gr/wp-content/uploads/2022/06/%CE%9F%CE%B4%CE%B7%CE%B3%CE%AF%CE%B1-%CE%B3%CE%B9%CE%B1-%CE%B5%CE%BE%CE%B5%CF%84%CE%B1%CF%83%CF%84%CE%B9%CE%BA%CE%AE-%CE%99%CE%BF%CF%85%CE%BD%CE%AF%CE%BF%CF%85-2022.pdf.pdf