Εκδήλωση σχετικά με τις προοπτικές φοιτητών για εργασία σε διεθνείς οργανισμούς.

Στο πλαίσιο της εκδήλωσης που θα πραγματοποιηθεί την Τετάρτη 22/11/23 στο αμφιθέατρο, το στέλεχος της Ευρωπαϊκής Επιτροπής κ. Μπεζιρτζόγλου θα πραγματοποιήσει ατομικές συμβουλευτικές συναντήσεις (coaching) με φοιτητές την Πέμπτη 23/11/23 μεταξύ 10:00 και 19:30.

Οι ενδιαφερόμενοι/ες θα πρέπει να στείλουν σχετικό e-mail με την πρόθεσή τους να συμμετάσχουν στο e-mail του Αναπλ. Καθηγητή Β. Γραμματίκα.

Λόγω του περιορισμένου χρόνου, η δυνατότητα αυτή διασφαλίζεται για 30 φοιτητές/τριες, κατά προτίμηση προερχόμενους/ες από το 3ο & 4ο έτος. Για την επιλογή θα τηρηθεί σειρά προτεραιότητας.

Οι συμμετέχοντες θα ειδοποιηθούν μέσω e-mail την Τρίτη 22/11. Για τη συμμετοχή τους θα πρέπει να έχουν μαζί τους ένα βιογραφικό σημείωμα στα Ελληνικά ή τα Αγγλικά.